Bajo Bouw Bouwbedrijf Mariënheem (Gemeente Raalte)
Geen project te groot, geen klus te klein

Bajo Bouw, bouwbedrijf in Raalte / Mariënheem

Bajo Bouw is opgericht in 2001 door Barry Jonkman. Het bouwbedrijf in Raalte (Mariënheem) is vanaf die tijd gestaag gegroeid. In 2012 is Wout Jansen Holleboom als mede-eigenaar in het bedrijf gestapt. Barry en Wout, allebei afkomstig van de boerderij, begonnen ooit samen als timmerman op de bouw. Nu vullen ze elkaar perfect aan als directieleden van Bajo Bouw & IJzerwerken.

Meer weten over Bajo?

Kom eens langs voor een kennismaking.

Wout Jansen Holleboom - Bajo Bouw

Wout Jansen Holleboom

We hebben de afgelopen jaren op diverse gebieden nieuwe vakmensen aangetrokken. Zo zorgen we ervoor dat we een breed aanbod hebben en specialist zijn op de deelgebieden. Of het nu gaat om agrarische bouw, woningbouw, verbouw of renovatie of het realiseren van kantoorpanden, we hebben de know how en ervaring in huis om samen met onze klanten hun dromen te realiseren.

Barry Jonkman

We zijn erop gericht continu vakmensen aan te trekken die passen bij ons bedrijf. Daarmee trekken we ook weer de opdrachtgevers aan die bij Bajo Bouw passen, want onze mensen gaan van nature met klanten om zoals we dat willen. Na afloop van de bouw krijgen we vaak te horen dat het bouwproces zo prettig is verlopen. Goede afstemming, goed luisteren naar opdrachtgevers, een flexibele opstelling en zorgvuldig aansluiten bij hun wensen, dat is belangrijk. Zo willen we het doen.

Barry Jonkman

Ons brede aanbod en het uitvoeren van werk in eigen beheer houdt onze prijzen scherp, waarborgt kwaliteit en maakt ons snel en flexibel.

Team Bajo Bouw

Bouwen en verbouwen doe je samen met Bajo Bouw

Ons bouwbedrijf in Mariënheem / Raalte is een platte organisatie. Inmiddels werken er 60 medewerkers. Iedereen kent iedereen. Het kantoor en de werkplaatsen voor staalbouw, betonproductie en sierhekwerk zitten pal naast elkaar. Aan het einde van de dag komen de collega’s van de bouw allemaal naar Mariënheem voor terugkoppeling, afstemming en een praatje.

Aanspreekpunten kantoor

Wout Jansen Holleboom

Wout Jansen Holleboom

Eigenaar
wout@bajo-bouw.nl

Barry Jonkman

Barry Jonkman

Eigenaar
barry@bajo-bouw.nl

Ido Cents

Ido Cents

Calculator
ido@bajo-bouw.nl

Nico Neppelenbroek

Nico Neppelenbroek

Administratie
nico@bajo-bouw.nl

Marita Bloeme-Koenjer

Marita Bloeme-Koenjer

Administratie
marita@bajo-bouw.nl

Ellen Rechterschot

Ellen Rechterschot

Administratie
ellen@bajo-bouw.nl

Jochem Tepperik

Jochem Tepperik

Werkvoorbereider woningbouw
jochem@bajo-bouw.nl

Koen Klijn Velderman

Koen Klijn Velderman

Werkvoorbereider woningbouw
koen@bajo-bouw.nl

Sem Alferink

Sem Alferink

Werkvoorbereider woningbouw
sem@bajo-bouw.nl

Luuk Jansen

Luuk Jansen

Werkvoorbereider agrarisch
luuk@bajo-bouw.nl

Bas Daggenvoorde

Bas Daggenvoorde

Werkvoorbereider agrarisch
bas@bajo-bouw.nl

Bryan Meijerink

Bryan Meijerink

Werkvoorbereider agrarisch
bryan@bajo-bouw.nl

Onze mensen in de werkplaats

Remco Huis in’t Veld

Remco Huis in’t Veld

Chef werkplaats

Kelton van Assen

Kelton van Assen

Lasser

Bennie Kleinjan

Bennie Kleinjan

Werkplaats timmerman

Thije Veldkamp

Thije Veldkamp

Magazijn medewerker

Willy Hobert

Willy Hobert

Allround medewerker

Frank Hekking

Frank Hekking

Magazijn medewerker

Houdt prijzen scherp

Communiceert met zorg

Beoordeelt vakmanschap op waarde

Is flexibel en snel

Loop je al een tijdje met plannen rond?

Maak kennis met Bajo Bouw

Scroll naar top