• 0572 - 35 28 59
  • info@bajo-bouw.nl
  • Het Fiester 3, 8106 PP Mariënheem
  • 0572 - 35 28 59
  • info@bajo-bouw.nl
  • Bel ons
  • Stuur mail
Bajo Bouw Bouwbedrijf Mariënheem (Gemeente Raalte)
Geen project te groot, geen klus te klein

Bajo Bouw, bouwbedrijf in Raalte / Mariënheem

Bajo Bouw is opgericht in 2001 door Barry Jonkman. Het bouwbedrijf in Raalte (Mariënheem) is vanaf die tijd gestaag gegroeid. In 2012 is Wout Jansen Holleboom als mede-eigenaar in het bedrijf gestapt. Barry en Wout, allebei afkomstig van de boerderij, begonnen ooit samen als timmerman op de bouw. Nu vullen ze elkaar perfect aan als directieleden van Bajo Bouw & IJzerwerken.

Meer weten over Bajo?

Kom eens langs voor een kennismaking.

Wout Jansen Holleboom - Bajo Bouw

Wout Jansen Holleboom

We hebben de afgelopen jaren op diverse gebieden nieuwe vakmensen aangetrokken. Zo zorgen we ervoor dat we een breed aanbod hebben en specialist zijn op de deelgebieden. Of het nu gaat om agrarische bouw, woningbouw, verbouw of renovatie of het realiseren van kantoorpanden, we hebben de know how en ervaring in huis om samen met onze klanten hun dromen te realiseren.

Barry Jonkman

We zijn erop gericht continu vakmensen aan te trekken die passen bij ons bedrijf. Daarmee trekken we ook weer de opdrachtgevers aan die bij Bajo Bouw passen, want onze mensen gaan van nature met klanten om zoals we dat willen. Na afloop van de bouw krijgen we vaak te horen dat het bouwproces zo prettig is verlopen. Goede afstemming, goed luisteren naar opdrachtgevers, een flexibele opstelling en zorgvuldig aansluiten bij hun wensen, dat is belangrijk. Zo willen we het doen.

Barry Jonkman

Ons brede aanbod en het uitvoeren van werk in eigen beheer houdt onze prijzen scherp, waarborgt kwaliteit en maakt ons snel en flexibel.

team-bajo-bouw

Bouwen en verbouwen doe je samen met Bajo Bouw

Ons bouwbedrijf in Mariënheem / Raalte is een platte organisatie. Inmiddels werken er 60 medewerkers. Iedereen kent iedereen. Het kantoor en de werkplaatsen voor staalbouw, betonproductie en sierhekwerk zitten pal naast elkaar. Aan het einde van de dag komen de collega’s van de bouw allemaal naar Mariënheem voor terugkoppeling, afstemming en een praatje.

Aanspreekpunten kantoor

Marita Bloeme

Marita

Administratie
marita@bajo-bouw.nl

Barry Jonkman

Barry Jonkman

Eigenaar
barry@bajo-bouw.nl

Nico Neppelenbroek

Nico

Controller
nico@bajo-bouw.nl

Luuk Jansen

Luuk

Werkvoorbereider agrarisch
luuk@bajo-bouw.nl

Wout Jansen Holleboom

Wout Jansen Holleboom

Eigenaar
wout@bajo-bouw.nl

Roy Bult

Roy

Projectleider woningbouw
roy@bajo-bouw.nl

Jochem Tepperik

Jochem

Werkvoorbereider woningbouw
jochem@bajo-bouw.nl

Jarco van Veen

Jarco

Projectleider agrarisch
jarco@bajo-bouw.nl

Nicole de Bone

Nicole

Administratie
nicole@bajo-bouw.nl

Houdt prijzen scherp

Communiceert met zorg

Beoordeelt vakmanschap op waarde

Is flexibel en snel

Loop je al een tijdje met plannen rond?

Maak kennis met Bajo Bouw

Scroll naar top